Mūsų partneris įmokų surinkimo internetu lyderis Lietuvoje, Paysera, suteikia Jums galimybę rinktis prekių pristatymą per populiariausias šalies kurjerių tarnybas. Įsigijus prekes ir atsiskaitymo panelėje pasirinkus pristatymo būdą, pristatymo kainą matysite atsiskaitymo lange. Užsakymo vykdymas pradedamas tik gavus apmokėjimą. Visos parduodamos prekės yra visiškai naujos, originalioje pakuotėje.

Mask prosystem
Mask prosystem
Mask prosystem
Mask prosystem

Svarbu!

  • Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.
  • Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).

Pristatymas į OMNIVA paštomatus

OMNIVA paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el.paštu.

SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį ir el.pašto adresą, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Informuojame, kad jei Jūsų pasirinktas paštomatas bus perpildytas pristatymo metu, Omniva darbuotojas gali be išankstinio perspėjimo peradresuoti į artimiausią laisvą paštomatą, kad siuntą galėtumėte atsiimti kuo greičiau.

Prekes iš OMNIVA terminalo atsiimkite per 7 kalendorines dienas nuo SMS ar el.pašto gavimo dienos Jums patogiu metu.

Jei nespėjote atsiimti prekės per 3 kalendorines dienas OMNIVA išsiųs Jums priminimą SMS žinute apie nepasiimtą siuntą. Neatsiėmus siuntos per 7 kalendorines dienas prekė bus grąžinta pardavėjui.

Norėdami atsiimti siuntą iš OMNIVA paštomato Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie paštomato, nurodyto SMS žinutėje;
  2. Palieskite paštomato ekraną, pasirinkite kalbą ir spauskite ‚Atsiimti siuntą‘;
  3. Įveskite sms žinutėje arba el. pašte nurodytą siuntos atsiėmimo 6-ženklį kodą;
  4. Atsidarius terminalo durelėms, pasiimkite siuntą, uždarykite paštomato dureles;
  5. Norėdami gauti siuntos kvitą terminalo ekrane spauskite TAIP.

OMNIVA video filmukas kaip atsiimti siuntą yra čia: kaip atsiimti siuntą per OMNIVA paštomatus.

Jei iškilo klausimų, kaip gauti prekes – kreipkitės, rašydami el.paštu: info@maskprosystem.com.

Daugiau informacijos apie Omniva paslaugas galite sužinoti čia: www.omniva.lt

Prekių pristatymas LPEXPRESS/VENIPAK kurjerių tarnyba

Iš anksto apmokėtas siuntas galite atsiimti :

  • Venipak arba LP Expres paštomate/ PICK UP atsiėmimo punkte. Kai siunta bus pristatyta, gausite SMS žinutę su PIN kodu.

Siuntų saugojimo terminas:

LP Express paštomatas – 3 kalendorinės dienos

Venipak paštomatas – 7 kalendorinės dienos (nuo lapkričio 29 d. siuntas paštomatuose saugosime 3 darbo dienas.)

PIC UP atsiėmimo punktas – 5 kalendorinės dienos

  • Siuntą gali pristatyti kurjeris į namus. Prieš siuntos pristatymą gausite SMS žinutę su PIN kodu, jį padiktuokite Venipak ar LPEXPRESS kurjeriui.